Opis stanowiska pracy

Poszukujemy designera 2D, który dołączy do teamu kreatywnego agencji, pracując jak reszta naszego zespołu: w krakowskim biurze agencji lub zdalnie.

2D
Co robimy?
- Projektujemy identyfikacje wizualne, logotypy, prezentacje i plansze dla własnych konceptów komunikacyjnych oraz w oparciu o brandbooki marek naszych klientów
- Prowadzimy stałą obsługę marketingową i graficzną klientów w oparciu o ściśle określone wytyczne korporacyjne
- Zdarza się, że projektujemy strony internetowe na potrzeby pojedynczych eventów
- Dowozimy terminy, oddajemy funkcjonalne narzędzia na czas
- Szukamy nowych możliwości, uczymy się nowych technologii

Proponujemy:
- pracę dla świetnych marek, w jednej z czołowych agencji live w Polsce
- codziennie dobre towarzystwo, na krakowskim Zabłociu albo online
- umowę o pracę na pełen etat lub stałą współpracę B2B
- wynagrodzenie, zależnie od doświadczeń i umiejętności, w przedziale: 6000-10000 pln brutto
- pracę przy różnorodnych projektach

Wymagania

Pasujesz do nas, jeśli:
- ogarniasz kompozycję, typografię, czas i pulpit swojego komputera
- interesujesz się projektowaniem, znasz aktualne trendy i potrafisz je wykorzystać w nowych projektach
- masz doświadczenie, lubisz i potrafisz pracować w oparciu o rozbudowane brandbooki i wytyczne korporacyjne (to ważne, bo będzie Twoim głównym zajęciem)
- rozumiesz komunikację marek, umiesz pracować z key visualami
- biegle posługujesz się narzędziami takimi jak: Photoshop, Illustrator, mile widziany Adobe Xd
- wiesz, jak stocki i pluginy mogą ułatwić pracę i nie zawahasz się ich użyć
- masz 2 lata doświadczenia (albo nie, ale robisz naprawdę fajne projekty)
- nie boisz się nowych rozwiązań, nawet jeśli kosztują trochę nauki
- zdarzyło Ci się projektować strony www i newslettery (albo i nie, ale chętnie się nauczysz)
- potrafisz oszacować czas pracy i po prostu dowozisz terminy
- lubisz szukać i chcesz się rozwijać
- jesteś team playerem, tak samo niedoskonałym jak my wszyscy

Prezentacja firmy

Live Age to agencja brand experience. Realizujemy wydarzenia, projekty l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie