2 osoby do obsługi kampanii marketingowej

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z prowadzonym projektem, zespół marketingowy poszukuje kandydatów do współpracy przy realizacji działań marketingowych dla znanej organizacji pozarządowej.

Nowy członek zespołu będzie mieć za zadanie pomoc przy prowadzeniu kampanii marketingowych dla naszego Klienta.

Jeżeli:
- chcesz zdobyć nowe doświadczenie
- współpracować z energicznym zespołem i realizować ciekawe projekty
- mieć możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie marketingu
To nie czekaj - APLIKUJ do nas!

Stawiamy na osoby:
- ambitne
- nastawione na osiąganie wyznaczonych celów
- pomysłowe i dynamiczne w działaniu
- dążące do samodoskonalenia we współpracy z zespołem

Zadania:
- realizowanie obranej strategii marketingowej
- reprezentowanie firmy i organizacji
- udział w prowadzeniu projektów marketingowych
- aktywne uczestniczenie w szkoleniach i z czasem samodzielne ich prowadzenie

Oferujemy:
- kompleksowe szkolenie wprowadzające w zakres zadań
- współpracę w dynamicznym zespole
- możliwość wewnętrznej promocji w ramach struktury firmy
- możliwość łączenia pracy z podróżowaniem – wyjazdy krajowe i zagraniczne
- możliwość uzyskania dodatkowych bonusów finansowych

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media