OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Branża / kategoria:
Handel - Usługi
Liczba pracowników:
250
Adres WWW:

OBI to międzynarodowy koncern o 40-letniej tradycji, który jest jedną z wiodących marek na polskim i europejskim rynku budowlanym (ponad 500 marketów).
OBI swój sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług.

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • Zakres obowiązków: Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI Utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami OBI Oczekiwania wobec kandydata: Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność Inicjatywa i ...

  • Zakres obowiązków: Praca na wymienionym stanowisku polega na dokładaniu towaru oraz dbaniu o prawidłową ekspozycję asortymentu zgodnie ze standardami marketu OBI. Oczekiwania wobec kandydata: Uprawienia do obsługi wózków widłowych Umiejętność pracy w zespole Sumienność i dokładność Zaangażowanie i pracowitość Mile widziana znajomość asortymentu marketów budowlanych i wyposażenia wnętrz Oferujemy ...

  • Zakres obowiązków: Przyjmowanie towaru Rozładunek dostaw Kontrola jakości i ilości przyjmowanego towaru Wymagania stawiane kandydatom: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – warunek konieczny Umiejętność obsługi komputera Skrupulatność i rzetelność Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz uczciwość Oferujemy: Wynagrodzenie adekwatne do ...