KOLCZYKOWA Sp. z o.o.

Biłgoraj, lubelskie

Prezentacja firmy

Branża:
Rolnictwo - Ochrona Środowiska
Liczba pracowników:
1
Adres WWW:
http://www.kolczykowa.com.pl

Prezentacja firmy

Kolczykowa sp. z o.o. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne specjalizuje się w produkcji najwyższej klasy kolczyków identyfikacyjnych dla zwierząt hodowlanych. Głównym celem firmy od początku jej istnienia jest zapewnienie polskim Rolnikom najlepszych jakościowo kolczyków dla zwierząt. Dlatego też dostarczane przez nas urzędowe kolczyki dla zwierząt charakteryzują się najwyższą jakością oraz bardzo przystępną ceną. Przedsiębiorstwo funkcjonuje od 2009 roku, siedziba firmy mieści się w Biłgoraju w województwie lubelskim.
Zdajemy sobie sprawę, że pracownicy stanowią o sile naszego przedsiębiorstwa, dlatego też zapewniamy im dobre warunki pracy oraz ciągle dbamy o ich rozwój.

KOLCZYKOWA Sp. z o.o.

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Ogólnopolska firma produkcyjno-handlowa z branży rolniczej pilnie poszukuje osoby do pracy w biurze produkcyjnym. Zakres obowiązków: prowadzenie bieżących spraw związanych z obsługą biura oraz przyjmowaniem klientów przyjmowanie oraz obsługa zamówień, reklamacji od klientów składanie pudełek przygotowywanie oraz pakowanie wysyłek wprowadzanie i monitorowanie zleceń klientów do systemu komputerowego ...

do góry