Klient InfoPraca

Warszawa, mazowieckie

Branża / kategoria:
Instalacje - Utrzymanie - Serwis
Liczba pracowników:
350
Adres WWW:

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:  zarządzanie restauracją pracowniczą oraz podległym personelem  realizacja wyznaczonego budżetu oraz odpowiedzialność za wyniki finansowe obiektu  nadzór i kierowanie strefą produkcji oraz obsługi klienta  dbałość o właściwą jakość wykonywanej usługi  kreatywność w dążeniu do podnoszenia rentowności kontraktu Wymagania:  doświadczenie na stanowisku ...

  • Zakres obowiązków: - koordynacja pracy pozostałych pracowników, - odpowiedzialność za powierzone mienie, - rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin pracy, - raportowanie wyniku obiektu do przełożonego, - współpraca z przełożonymi. Wymagamy: - Doświadczenia - Samodzielności - Umiejętności negocjacyjnych - Elokwencji - Wykształcenia średniego - Prawo jazdy kat. B - Umiejętności obsługi Ms Office Oferujemy: - Narzędzia do ...