HR Global Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Branża / kategoria:
Agencja pracy tymczasowej
Liczba pracowników:
4
Adres WWW:

HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576). Specjalizujemy się w ofertach pracy na rynkach Europy Zachodniej, w tym szczególnie w Anglii i Niemczech.

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • Opis stanowiska pracy Administrowanie serwerami rodziny Microsoft (min.: Active Directory, DNS, DHCP, Windows Server, SQL Server, Sharepoint, Hyper-V) Zarządzanie i wsparcie globalnej infrastruktury IT firmy Instalowanie i konfiguracja nowych systemów, zarządzanie i administracja zgodnie z wewnętrznie przyjętymi wymogami Instalacja, konfiguracja, migracja oraz administrowanie bazami danych MS SQL Server ...

  • Zakres obowiązków: • Obsługa maszyn produkcyjnych • Dbanie o porządek na stanowisku pracy Wymagania: • Wykształcenie zawodowe • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna • Motywacja i zaangażowanie do pracy Oferujemy: • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży mięsnej • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat na okres ...

  • Zakres obowiązków: • Obsługa maszyn produkcyjnych • Dbanie o porządek na stanowisku pracy Wymagania: • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna • Motywacja i zaangażowanie do pracy Oferujemy: • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży mięsnej • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat na okres próbny 3 miesiące, po tym ...