Wiadomość e-mail została wysłana.

Garden of Words Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża:
Reklama - Marketing - Public Relations
Liczba pracowników:
21
Adres WWW:
http://www.gardenofwords.eu/

Prezentacja firmy

Garden of Words to założona w 2007 roku, pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych na świecie, agencja komunikacji marketingowej uwzględniająca kobiece kody komunikacji.

Konsumencki potencjał kobiet to największa szansa i największe wyzwanie współczesnego biznesu. Według Boston Consulting Group na całym świecie kobiety podejmują ponad 80% wszystkich decyzji zakupowych! Według najnowszych polskich badań Polki są odpowiedzialne lub współodpowiedzialne za 76% wszystkich dokonywanych decyzji zakupowych i dokonują aż 88% codziennych zakupów dla gospodarstwa domowego.

Potrafimy skuteczne docierać do grupy konsumenckiej kobiet, nie wykluczając mężczyzn. Znamy najnowszą segmentację Polek - tworząc strategię opieramy działania na szczegółowych informacjach na temat wybranej grupy docelowej.

W ciągu 5 lat swojej działalności na polskim rynku agencja Garden of Words zbudowała rozpoznawalną i uznaną markę. O jej silnej pozycji świadczy nie tylko bogate portfolio klientów, wśród których znajdują się najbardziej znane i cenione firmy na świecie, ale także liczne nagrody otrzymane w krajowych i międzynarodowych konkursach. Agencja Garden of Words jest m.in. dwukrotnym zdobywcą prestiżowych statuetek Stevie Awards nazywanych Oskarami w świecie biznesu, które otrzymała w latach 2011 i 2012 za zrealizowane projekty z zakresu CSR. Efektem odnoszonych sukcesów jest założenie siostrzanej agencji Garden of Words TTL, specjalizującej się w stricte marketingowych działaniach.

Nasze unikalne know-how:
- Za naszymi działaniami stoi ekspertyza i bogate doświadczenie.
- Potrafimy skuteczne docierać do grupy konsumenckiej kobiet, nie wykluczając mężczyzn.
- Znamy najnowszą segmentację Polek - tworząc strategię opieramy działania na szczegółowych informacjach na temat wybranej grupy docelowej.
- Jesteśmy zespołem 20 doświadczonych konsultantów, współpracujemy z najlepszymi specjalistami na rynku.

Jesteśmy również ekspertem w dziedzinie komunikacji marketingowej skierowanej do kobiet.

Garden of Words Sp. j.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry