Dominika Górnik

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Finanse - Bankowość - Kredyty
Liczba pracowników:
1

Opis stanowiska:
-Profesjonalne doradztwo w zakresie finansów osobistych, ubezpieczeń i inwestycji
-Przeprowadzanie spotkań handlowych
-Pozyskiwanie i obsługa portfela klientów
-Sprzedaż przygotowanych rozwiązań finansowych

Oczekujemy:
-Wykształcenia min. średniego (preferowane wyższe)
-Doświadczenia w pozyskiwaniu klienta
-Motywacji do osiągania założonych celów,
-Aktywności i kreatywności w nawiązywaniu kontaktów
-Znajomość branży ubezpieczeniowej i finansowej będzie atutem
-Prowadzenie własnej działalności gospodarczej będzie mile widziane

Oferujemy:
-Pakiet szkoleń dla rozpoczynających współpracę w branży ubezpieczeniowej oraz szkolenia uzupełniające
-Praktyczną naukę zawodu przy aktywnym wsparciu menadżerów
-Klarowną ścieżkę rozwoju i awansu zawodowego
-Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń oraz premie

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.