BALANS POLAND Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Branża / kategoria:
Agencja pracy tymczasowej
Liczba pracowników:
10
Adres WWW:

Firma Balans od ponad 20 lat świadczy usługi z zakresu Doradztwa Personalnego dla naszych Klientów w całej Europie. Zaufało nam już ponad 400 firm.

W Polsce oficjalne otwarcie firmy Balans Poland miało miejsce w czerwcu 2007 roku. Od tamtej pory wsparliśmy swoją wiedzą i doświadczeniem ponad 50 firm z branż motoryzacyjnych, produkcyjnych czy logistycznych.

Dzięki naszej firmie w 2009 roku pracę znalazło ponad 2.500 osób.
W chwili obecnej firma posiada biura w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Gorzowie Wielkopolskim i Katowicach.

1 - 4 z 4

ofert pracy

  • Zadania: • Pakowanie/ sortowanie listów Oferujemy: • Umowa zlecenie • Praca w godzinach nocnych • Przez pierwszy miesiąc bezpłatny bus pracowniczy Moszczenica, Rozprza, Piotrków Tryb. Wymagania: • Dyspozycyjność; • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; Zainteresowanych prosimy o aplikację CV

  • - proste prace produkcyjne - kontrola jakości - kompletacja - pakowanie Wymagania - nie wymagamy doświadczenia - spostrzegawczość - chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu Oferujemy: - umowę o pracę - pracę w systemie czterobrygadowym - możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta - wynagrodzenie 11 zł brutto/h. Do tego dochodzi premia obecnościowa + 10% wypłacana miesięcznie ...

  • Firma Balans Poland Sp. z o. o. Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 5177), poszukuje do swojego oddziału w Katowicach osoby na stanowisko: Konsultant ds. rekrutacji Opis stanowiska: - kompleksowa obsługa procesów rekrutacyjnych, - poszukiwanie kandydatów zgodnie z oczekiwanym profilem oraz selekcja i weryfikacja aplikacji, - prace pomocnicze w organizacji biura, Wymagania: - biegła obsługa komputera (pakiet MS ...

  • miejsce pracy: Rawa Mazowiecka Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: • obsługa transportera lakierni • zawieszanie i zdejmowanie elementów lakierowanych z wykorzystaniem odpowiednich zawieszek • pakowanie elementów lakierowanych Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - system pracy 3 zmianowy - miłą atmosferę pracy - atrakcyjne wynagrodzenie Osoby zainteresowane prosimy o ...