BALANS POLAND Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Prezentacja firmy

Branża:
Agencja pracy tymczasowej
Liczba pracowników:
10
Adres WWW:

Firma Balans od ponad 20 lat świadczy usługi z zakresu Doradztwa Personalnego dla naszych Klientów w całej Europie. Zaufało nam już ponad 400 firm.

W Polsce oficjalne otwarcie firmy Balans Poland miało miejsce w czerwcu 2007 roku. Od tamtej pory wsparliśmy swoją wiedzą i doświadczeniem ponad 50 firm z branż motoryzacyjnych, produkcyjnych czy logistycznych.

Dzięki naszej firmie w 2009 roku pracę znalazło ponad 2.500 osób.
W chwili obecnej firma posiada biura w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Gorzowie Wielkopolskim i Katowicach.

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku odpowiedzialna będzie za: - prace magazynowe z wykorzystaniem wózka widłowego wysokiego składowania - kompletacja w/g zamówienia - obsługę skanera, programu komputerowego - rozładunki/załadunki dostaw - prace porządkowe Oferujemy: - umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - początkowe zatrudnienie przez Balans Poland, docelowo przez naszego Klienta - pracę w systemie 3 ...

  • Dla naszego klienta poszukujemy operatorów wózków widłowych. Wymagania: - minimum półroczne doświadczenie na stanowisku operatora wózków widłowych, -aktualne badania psychotechniczne, -aktualna książeczka sanepidowska, -mile widziane doświadczenie w kompletacji towaru Oferujemy: -umowa o pracę ( 12 zł brutto za godzinę, premie, możliwość zwiększenia stawki godzinowej dla osób z doświadczeniem ) -praca w systemie ...

  • GŁÓWNE ZADANIA: Organizować i rozwijać Dział finansowo-księgowy Uzgadniać konta bilansowe i konta na poziomie Grupy Zapewnić terminowe i staranne sporządzanie sprawozdań,raportów i analiz finansowych Przygotowanie i prezentowanie bilansu oraz rachunku wyników Dotrzymywanie terminów raportowania zgodnie z wymogami i standardami Grupy Planowanie,realizacja i monitorowanie budżetów inwestycji ...