Skorzystaj z wyszukiwarki
Myślałeś o innych ofertach pracy? Skorzystaj z wyszukiwarki. OK, zrozumiałem.

Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Monki" na email?

Utwórz powiadomienie

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

2 oferty pracy lokalizacja: Monki

Sortuj według:
  • Co oferujemy umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, wysokie wynagrodzenie, przyjazną atmosferę w pracy, szkolenie wstępne dostosowane do poziomu umiejętności nowego pracownika, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne lekcje języków obcych w małych grupach. Czym się zajmujemy rozwiązywanie problemów z urządzeniami biurowymi (drukarki, telefony, komputery) Czego wymagamy znajomość języka francuskiego już od ...

  • Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami, pozyskiwanie nowych klientów na terenie całego kraju oraz dostarczanie towaru. Wymagania: znajomość obsługi komputera (MS Office) prawo jazdy kat. B umiejętność swobodnego poruszania się samochodem predyspozycje handlowe zdolności negocjacyjne wysoka kultura osobista motywacja do ...