Skorzystaj z wyszukiwarki
Myślałeś o innych ofertach pracy? Skorzystaj z wyszukiwarki. OK, zrozumiałem.

Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy - "Transport / Spedycja / Dystrybucja", w miejscowości "Częstochowa" na email?

Utwórz powiadomienie

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

3 oferty pracy dla: Transport / Spedycja / Dystrybucja lokalizacja: Częstochowa

Sortuj według:
  • Firma S.V. Polska sp. z o.o w Częstochowie poszukuje kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Oferujemy: pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie stabilną formę zatrudnienia pracę w systemie 2-zmianowym dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole Zakres Obowiązków: zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów i zaopatrzenie produkcji kontrola stanu magazynowego rozładunki i ...

  • DOSPEL Sp. z o.o. to jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Posiadamy ponad 40-letnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów i czyni z firmy DOSPEL solidnego i wiarygodnego partnera. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. exportu (j.rosyjski, j.arabski) Miejsce wykonywania ...

  • Obowiązki: • Sortowanie przesyłek przy taśmie • Załadunek i rozładunek przesyłek kurierskich, paczek • Ogólne prace magazynierskie • Obsługa taśmociągu wraz ze skanowaniem/rejestrowaniem przesyłek Oferujemy: • umowę zlecenie • praca dorywcza • stawka godzinowa 13,50 zł • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-10:00 lub 15.00-20.00 • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie • gwarancja wypłaty wynagrodzenia ...