Zostań Summer Au Pair w Hiszpanii/ Majorka/ czerwiec 2017

Prowork.PL

Hiszpania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zaplanuj najlepsze wakacje językowe! Zostań Summer Au Pair 2017 w Hiszpanii, podrózuj i ucz się języków w praktyce! Oferujemy Wam wakacyjne pobyty językowe u hizpańskich rodzin z Madytu, Barcelony, Alikante, Majorki, Malagi i wielu innych miast w Hiszpanii, gdzie w zamian za opiekę nad dziećmi możesz poznać jezyk i codzienne zycie w Hiszpanii. Jeśli chcesz poznać prawdziwą Hiszpanię i spędzić wakacje w pieknej Hiszpanii - zostań Au pair 2017 w Hiszpanii z Prowork! W opinii naszych Au Pair taki wyjazd to najlepsze konwersacje językowe! Zarejestruj się na stronie Prowork i zostań Au Pair w wakacje.

Rodzina mieszkająca na Majorce zaprosi Au Pair do pomocy w opiece nad 2 dziewczynkami w wieku 11 i 12 lat od czerwca 2017 do połowy września 2017 (rodzina jest elastyczna). W zamian za pomoc Au Pair otrzyma kieszonkowe w wysokości 80 euro tygodniowo. Mile widziane posiadanie prawo jazdy.
Wybierz wakacyjne pobyty u językowe u hiszpańskich rodzin. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi rodzina zapewnia dla Ciebie zamieszkanie, wyzywienie i kieszkonkowe na własne wydatki 280-320 euro/miesiecznie. Jezeli lubisz dzieci i masz doświadczenie w opiece nad nimi zgłoś się do programu Summer Au Pair i spędź najlepsze wakacje w życiu! Posiadamy oferty rodzin z całej Hiszpanii na pobyty 1-3 miesiące w terminach od czerwca lub lipca. Szczegółowy opis programu Summer Au Pair 2017 na agencji Aupair Prowork. Czekamy na Twoje opinie i zapytania o summer au pair 2017. Prowork pomaga w doborze najlepszej rodziny na twój wakacyjny pobyt Au Pair.

Warunki

1-3 miesięczny kontrakt (do ustalenia) i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka .
Kieszonkowe dla au pair w Hiszpanii 280-320 euro/ mies + bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
opieka partnerskiego biura Au Pair w Hiszpanii
Wyjazd Summer au pair 2016 do rodziny w Hiszpanii realizowany za pośrednictwem agencji Prowork. Chcesz poznać Hiszpanię? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki języka za granicą. Letnie wyjazdy językowe au pair i pobyty u hiszpańskich rodzin to świetna oferta nie tylko dla osób uczących się języka hiszpańskiego, ale da wszystkich, którzy marzą o poznaniu Hiszpanii i codziennego życia w tym pieknym kraju! Ważne: znajomość hiszpańskiego nie jest wymagana jeśli znasz dobrze j.angielski!

Oglądaj Au pair life na żywo na naszych portalach społecznościowych:
Facebook: Prowork.AUPAIR
Snapchat: Proworkaupair
Instargram: prowork.aupair

Wymagania

Summer Au Pair Hiszpania wiek 18-28 lat
znajomość j. angielskiego lub hiszpańskiego. Uwaga znajjomość hiszpańskeigo w programie Summer Aupair Hszpania nie jest wymagana. preferowana dobra znajomość angielskiego.
Praktyczne doświadczenie w opiece nad dziećmi np. opieka nad dziecmi w rodzinie, u sąsiadów, udzielanie korepetycji itp.
preferowana osoba aktywna, uprawiająca sport
mile widziana umiejętnośc pływania
gotowość do wyjazdu w okresie letnim 2017 na 1-3 miesiące

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1-3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta