Zostań Ekspertem Kancelarii Finansowej

KLT Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • Obowiązkiem Eksperta Kancelarii Finansowej jest obsługa klientów indywidualnych i firm w zakresie ubezpieczeń, planowania spadkowego, inwestycji, kredytów oraz pozyskiwania środków unijnych.
  • Poziom trudności współpracy dostosowany jest do poziomu zdobywanej wiedzy i umiejętności.
  • Przed rozpoczęciem współpracy oferujemy bezpłatne szkolenia, dzięki którym kandydat uzyska praktyczną wiedzę z zakresu inwestowania, ubezpieczeń, pozyskiwania kapitału, planowania spadkowego oraz budowania kompleksowego planu finansowego zarówno dla osób prywatnych jak i firm.
  • Zarobki możliwe są już w trakcie szkolenia.

Oferujemy wsparcie zespołów eksperckich i indywidualną ścieżkę rozwoju: ekspercką lub menadżerską oraz pracę w firmie, w której nigdy nie wpadniesz w rutynę!

Kogo szukamy?

  • osób poszukujących drugiego zawodu dającego dodatkowe zarobki
  • osób z wykształceniem średnim i wyższym
  • osób pozytywnie nastawionych do ludzi
  • osób nastawionych na rozwój zawodowy i osobisty
  • osób, które chcą budować swój własny biznes
  • osób nastawionych na działanie oraz poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności
  • mile widziane doświadczenie w pracy z ludźmi

Prezentacja firmy

Jesteśmy kancelarią finansową, która współpracuje z wieloma podmi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Ubezpieczenia, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia