Opis stanowiska pracy

Lex Fortis, nowa jakość na rynku odszkodowań, zaprasza osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnym szkoleniu na temat dochodzenia roszczeń.

Po odbyciu szkolenia możliwość podjęcia pracy na stanowisku Doradcy ds. Odszkodowań.

Swoje zaproszenie kierujemy do osób chcących rozpocząć swoją działalność w branży odszkodowań, jak i osób, które już takie doświadczenie posiadają.

Program szkolenia obejmuje:

Wprowadzenie do tematyki dochodzenia roszczeń
Analiza prawna roszczeń oraz ich rozgraniczenie
Case study - analiza przykładowych działań Kancelarii
Analiza strony biznesowej działań Doradcy
Wolna dyskusja

Dzięki szkoleniu osoby zainteresowane nabędą wiedzę niezbędną do rozpoczęcia pracy w branży odszkodowań, poznają między innymi specyfikę kontaktu z klientem oraz możliwości prawne uzyskania odszkodowania, a także zyskają szansę udziału w ogólnopolskim projekcie Lex Fortis i rozpoczęcia pracy w dynamicznie rozwijającej się i przynoszącej stale wysokie zyski branży.

Szkolenie jest w całości bezpłatne.

Wymagania

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem serwisu infoPraca

W tytule wiadomości proszę wpisać: Szkolenie - Doradca ds. Odszkodowań

Na zgłoszenia czekamy do 5 października.

Prezentacja firmy

Firma Total Business Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi