Zostań certyfikowanym spawaczem

Plus Kadra Sp. z o.o.

Staszów, świętokrzyskie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Staszów

Zadania:
- wykonywanie czynności spawalniczych zgodnie z instrukcją stanowiskową,
- gotowość do podjęcia kursu spawalniczego,
- utrzymywanie porządku na zajmowanym stanowisku,
- przestrzeganie obowiązujących procedur działania.

Wymagania:
- podstawową umiejętność spawania metodą MAG,
- gotowość do podjęcia kursu spawalniczego oraz pracy po ukończeniu kursu,
- dyspozycyjność, zaangażowanie.

Oferujemy:
- bezpłatny kurs spawacza MAG,
- zatrudnienie po ukończonym kursie na stanowisku spawacz,
- pracę w systemie dwuzmianowym,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- dodatek spawalniczy do 150 zł brutto,
- premia absencyjna 160 zł brutto,
- premia lojalnościowa 160 zł brutto za każdy miesiąc pozostawania w dyspozycji Pracodawcy Użytkownika
- szansa stałego zatrudnienia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.