Zostań au pair w Norwegii/Stavanger/ grudzień 2016

Prowork.PL

Norwegia/ Stavanger, zagranica

Opis stanowiska pracy

Norweska rodzina mieszkająca w Stavanger z 3 dzieci w wieku 4, 6 i 9 lat szuka nowej Au pair od grudnia 2016 Opieka nad dziećmi to głównie zabawa, przygotowywanie posiłków, wychodzenie na spacery, ukłdanie do snu. Au pair będzie opiekować się dziećmi i pomagać rodzinie goszczącej w drobnych obowiązkach w domu przez 30 godzin w tygodniu, w zamian za co otrzyma zakwaterowanie, pełne wyżywienie oraz kieszonkowe. Rodzina w domu posługuje się językiem angielskim.
Wyjedź do Norwegii i ucz się języka! Aplikuj na tę ofertę!

Oferowane warunki:

Praca Au Pair Norwegia to roczne pobyty językowe u rodzin norweskich. W zamian za pomoc w opiece nad dzieckiem Au Pair w Norwegii ma zagwarantowane:

• 12 miesięczny kontrakt (do ustalenia), pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i bezpłatną naukę języka norweskiego z rodziną i w szkole językowej.
• Kieszonkowe 5400 NOK brutto / miesięcznie (ok. 650 Euro)
• Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie
• opłacony kurs języka norweskiego (dopłata 7800 NOK rocznie)
• Bezpłatny przelot z Norwegii do Polski po ukończeniu kontraktu Au Pair
• Bezpłatny przelot z Polski do Norwegii (opcjonalne)
• ubezpieczenie medyczne dla Au Pair

Wymagania

• Dobra znajomość j.angielskiego lub j.norweskiego
• wiek Au pair Norwegia 18-29 lat
• doświadczenie w opiece nad dziećmi
• chęć do nauki i doskonalenia j. norweskiego
• Gotowość do do wyjazdu na okres min. 9-12 miesięcy
• ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
• Osoba wyjeżdżająca musi być osoba niezamężną, niepalącą i bezdzietną

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta