Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Pracownik techniczny / Złota rączka

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy pracownika dla firmy, która zajmuja się wykończeniami wnętrz, drobnymi naprawami, renowacjami itp.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie: 11,49 euro brutto/godz;

- pracę w stałych godzinach:7:30 - 16:30;

- pracę na dłuższy okres czasu.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. angielskiego;

- mile widziane prawo jazdy;

- doświadczenie w podobnej pracy, zmysł techniczny;

- gotowosc do pracy na dluzszy okres czasu.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne