złap pracę na produkcji (Widzew) i wygraj samochód!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Aktualnie szukamy kandydatów do pracy w firmie produkcyjnej zlokalizowanej na Widzewie, która oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia i stałe zatrudnienie!

Nr ref.: 40636
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

Twoje zadania w pracy:

- kontrola jakości wykonanych produktów

- obsługa maszyn

Oczekiwania:

Jakie wymagania musisz spełnić:

- sprawność manualna

- motywacja do pracy

- chęć stałego zatrudnienia w firmie

- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

- dodatkowym atutem będzie doświadczenie na produkcji

Oferta:

Twoje korzyści z nowej pracy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + wysokie premie jakościowe i wydajnościowe)

- okres próbny na umowie o pracę tymczasową a potem stałe zatrudnienie bezpośrednio w firmie!

- premie jakościowe i wydajnościowe

- dofinansowania do obiadów

- zgrany zespół pracowników, w którym praca upływa miło i przyjemnie

ORAZ SZANSA NA WYGRANIE SAMOCHODU FORD FOCUS LUB JEDNEGO Z PIĘCIU ROWERÓW!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)