Zgrzewacz w dziale Budowy Karoserii

Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Volkswagen Poznań to nowoczesna fabryka. Od 25 lat produkujemy dla koncernu Volkswagen AG - światowego lidera w branży motoryzacyjnej - aż 180 000 samochodów użytkowych i ponad 4,5 miliona komponentów rocznie! Słyszałeś, że każdy Caddy na świecie wyjechał od nas? A czy wiesz, że tutaj liczysz się przede wszystkim Ty? Chcemy, aby każdy, niezależnie od zajmowanego stanowiska czuł, że znajdzie coś dla siebie i że firma dba o jego potrzeby.

Miejsce pracy: Poznań

Czego oczekuję?

  • Sumiennej i dokładnej pracy
  • Dobrego współdziałania z zespołem
  • Wykształcenia min. zawodowego
  • Gotowości do pracy na trzy zmiany

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia MIG/MAG
  • Prawo jazdy kat. B, C
  • Podstawowa znajomość pakietu MS-Office

A teraz, zastanów się, czy taka praca Tobie odpowiada:

Twoje zadania:

  • Prace spawalnicze oraz zgrzewalnicze
  • Podstawowe czynności związane ze zgrzewaniem punktowym, nakładaniem kleju, przygrzewaniem kołków masowych
  • Wymiana kap, usuwanie odprysków i wypływek kleju po procesach
  • Kontrola jakości

Twoje korzyści:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (agencja pracy tymczasowej)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie na czas
  • System podwyżkowy
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny
  • Centrum rehabilitacyjno-sportowe na terenie zakładu
  • Możliwość udziału w szkoleniach
  • Eventy dla Ciebie i rodziny
  • Bezpieczne i ergonomiczne środowisko pracy