Zdobądź doświadczenie na produkcji!

ManpowerGroup Sp. z o.o.

02-014 Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: 02-014 Warszawa

Chcesz dołączyć do zespołu w firmie, o której śmiało można powiedzieć, że jest Liderem na rynku części samochodowych?!
Nie wahaj się, aplikuj!

Aktualnie poszukujemy: Pracownika Pomocniczego na magazynie

Obowiązki:
prace fizyczne polegające na: segregowaniu i rozmieszczanie towaru na półkach magazynie.

Czego oczekujemy? Przede wszystkim:

odpowiedzialnego podejście do realizowanych zadań,
nastawienia na współpracę i naukę,
sprawności fizycznej,
punktualności.

Oferujemy:
umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
pracę od zaraz w systemie 3 zmianowym (6:00-14:00;14:00-22:00;22:00-06:00) - poniedziałek-piątek,
wynagrodzenie na poziomie: 2000 – 2500 PLN brutto,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials