Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Zbrojarzy do pracy na terenie Niemiec (prefabrykacja).

Firma zapewnia:
- zakwaterowanie
- odzież roboczą
- pierwszy bilet przejazdu (lub dopłatę do paliwa )
- legalną umowę o pracę
- dobre wynagrodzenie

Wymagania

- doświadczenie
- umiejętność kręcenia cęgami - warunek konieczny
- umiejętność czytania rysunku technicznego (dodatkowy atut )
- gotowość do szybkiego wyjazdu
- ubezpieczenie zdrowotne na terenie Polski

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego jak i PBO–Construction realizują u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Inne