InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zbrojarz

Miejsce pracy: Legnica

Obowiązki:
• prace przy cięciu metalu;
• obróbka metalu;
• praca w kraju i za granicą (min. w Niemczech, Czechach i Francji).

Wymagania:
• dyspozycyjność i możliwość wyjazdów;
• chęć i zapał do pracy;
• sumienność w wykonywanej pracy;
• predyspozycje do pracy fizycznej.

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie na terenie różnych państw;
• regularne i atrakcyjne podwyżki;
• 3 miesięczne szkolenie pracownicze w Czechach;
• zakwaterowanie;
• transport;
• ekwiwalent żywieniowy zapewniany przez pracodawcę;
• narzędzia do pracy- w tym odzież roboczą;
• stabilne zatrudnienie.

Numer referencyjny: PD/0616/LEG

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.