Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. k.
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. k. Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. k. Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. k. Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. k. Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. k.
Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, wyznaczającym najwyższe standardy w branży budowlanej. Od kilkunastu lat na rynku polskim oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie budownictwa przemysłowego, obejmujące cały proces inwestycyjny - od koncepcji, poprzez projekt, aż do oddania obiektu pod klucz.
Generalny Wykonawca Inwestycji Budowlanych w związku z dynamicznym rozwojem
poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

ZBROJARZ W ZAKŁADZIE PREFABRYKACJI

Miejsce pracy: Białe Błota k. Bydgoszczy

Zadania:

  • wykonywanie zbrojenia dla prefabrykatów żelbetowych
  • wykonywanie strzemion ze stali w kręgach
  • wykonywanie elementów z kręgów prostych
  • układanie zbrojenia w formach w sposób zgodny z projektem konstrukcyjnym

Wymagania:

  • praktyczna znajomość szczegółów wykonawstwa konstrukcji elementów żelbetowych
  • doświadczenie w pracy jako zbrojarz, umiejętność wiązania cęgami zbrojarskimi
  • min. 2-letnie doświadczenie na budowach lub w zakładach prefabrykacji
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • doświadczenie ogólnobudowlane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • terminowo wypłacane pensje
  • odzież roboczą
  • narzędzia pracy