Zbrojarz Prefabrykacji- pracownik produkcji

JM Manpower ApS

Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferujemy zatrudnienie zgodnie z dunskimi warunkami pracy w stabilnej firmie. Wszyscy pracownicy otrzymują dunska umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Danii.

JM Manpower obecnie poszukuje doświadczonych Zbrojarzy - Betoniarzy do pracy w dużym w Zakładzie Prefabrykacji na terenie Danii.

Prace zbrojarskie, betoniarskie i ciesielskie przy wykonywaniu ścian, stropów, słupów, balkonów, schodów, podciągów itp.

Praca wykonywana jest w firmie istniejacej od 1945 roku z ugruntowana pozycja na rynku w produkcji elementow betonowych dla przemyslu i budownictwa.

Wymagania

  • doswiadczenie min. 3 letnie na podobnycm stanowisku pracy (doświadczenie przy produkcji prefabrykatów),
  • znajomość rysunku  zbrojeniowego,
  • uczciwość, zaangażowanie,
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole, dobra organizacja pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego  DODAKTOWY ATUT – nie wymagane (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy ),
  • zaswiadczenie o niekaralnosci,
  • mile widziane CV w jezyku angielskim.

Oferta

  • zatrudnienie na stale na warunkach dunskiej umowy o prace,
  • 138,5 kr dunskich brutto na godzinę(okolo 18,5 euro), po 3 miesiacach podwyzka na 148,5 kr(19,8 euro)
  • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
  • Pracodawca wyrabia wszelkie dokumenty potrzebne do podjecia legalnej pracy w Danii,
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach nie daleko miejsca pracy (odplatne),
  • składki oraz podatki odprowadzane w Danii przez Pracodawcę,
  • mozliwosc zaliczek wypłacanych co tydzień,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
  • wsparcie naszych Kordynatorow na miejscu,
  • respektowane prawo do urlopu,

Prezentacja firmy

JM Manpower to firma, ktora zajmuje się rekrutacją, selekcją i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis