Human Resources Poland Sp. z o.o.

Zbrojarz - praca w Wielkiej Brytanii

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Londyn, Manchester, Liverpool (Anglia, Wielka Brytania)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Zadania:

- Prace zbrojarskie na budowach i/ lub na prefabrykacji
- Wykonywanie elementów żelbetonowych do konstrukcji nośnych budowli oraz elementów wypełniających budowlę
- Przygotowanie i zmontowanie zbrojenia
- Wybór odpowiedniego gatunku stalowych prętów o określonej średnicy oraz przycięcie ich na odpowiedni wymiar i wygięcie w odpowiedni kształt
- Układanie zbrojenia w szalunkach i formach w sposób zgodny z projektem konstrukcyjnym

Oferujemy:

- Zatrudnienie na warunkach brytyjskich na dłuższy okres czasu (kontrakt podpisywany przed wyjazdem z Polski)
- Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- Duża liczba godzin pracy: 50-60 godzin w ciągu tygodnia
- Darmowa pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem
- Opieka polskiego koordynatora podczas pobytu w UK

Wymagania:

- Minimum 4-5 lat udokumentowanego doświadczenia na stanowisku zbrojarza
- Doświadczenie na budowach lub na prefabrykacji
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- Mile widziana brytyjska karta NIN i/lub CSCS
- Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy w UK