Human Resources Poland Sp. z o.o.

Zbrojarz - praca w UK

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa, 02-797

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Zadania:

• Prace zbrojarskie na budowie

• Montaż zbrojenia zgodnie z rysunkiem technicznym

• Przygotowanie i montowanie zbrojenia

• Praca cęgami i kluczykiem

• Betonowanie

• Wykonywanie elementów betonowych i żelbetowych

Wymagania:

• Doświadczenie na budowie na stanowisku zbrojarza

• Umiejętność wiązania zbrojeń cęgami i kluczykiem

• Mile widziana znajomość rysunku technicznego

• Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

• Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy w UK

Oferujemy:

• Stałe zatrudnienie na warunkach brytyjskich

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i opieka koordynatora (odbiór z lotniska, pomoc w sprawach urzędowych itp.)