Zbrojarz , cieśla darmowe mieszkanie

Work Service Express

Francja Morzine, zagranica

Miejsce pracy: Francja Morzine

Jesteś cieślą szalunkowym?
Masz doświadczenie z szalunkiem systemowym (PERI DOKA i SATECO)?
Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Czym się będziesz zajmował? Budował kilkupiętrowe budynki mieszkalne.

Twoje zadania:

- zalewanie fundamentów betonem
- wiązanie zbrojeń
- praca na szalunkach metalowych przy wykonywaniu różnych elementów konstrukcyjnych, głównie przy stawianiu ścian w systemach Sateco
- szalowanie stropów, stawianie belek/słupów nośnych w systemie PERI DOKA

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie 2040 € netto (na rękę’)
- zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
- składki ZUS jak od średniej krajowej (wyższa emerytura!)
- gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach – dla dobrych pracowników - - zawsze znajdziemy dobry projekt
- pracę bezterminową (Ty decydujesz ile z nami pracujesz)
- wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas do 10-go każdego miesiąca (w € lub PLN)
- extra dodatek za korzystanie z własnego samochodu 100 € netto
- extra dodatek za znajomość języka francuskiego 100 € netto
- 100% bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
- darmową odzież roboczą
- pokrywamy koszt badań lekarskich
- na projekcie gwarantujemy opiekę profesjonalnego, polskojęzycznego koordynatora.

Od kandydatów oczekujemy :

- doświadczenie w pracy jako cieśla szalunkowy (szalunki metalowe głownie PERI DOKA i SATECO)
- czytanie planów na poziomie podstawowym
- umiejętność współpracy w zespole
- mile widziana znajomość języka francuskiego
- mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem

Zadzwoń po szczegóły!

Masz kolegę, który chciałby z nami wyjechać do tej pracy?

Zadzwoń i zgarnij kasę!

Program „Polecaj zarabiaj”: za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.