Zbrojarz - Brygadzista

FallWork Sp. z o.o.

Szwecja, zagranica

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szwecja

Dla naszego Klienta, który realizuje szereg inwestycji na terenie Szwecji poszukujemy obecnie wykwalifikowanych osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kontrolowanie pracowników pod kątem poprawności wykonywanych zadań
  • odpowiedzialność za grupę 10 osób

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie min. 1 rok
  • prawo jazdy kat. B
  • rzetelność oraz zaangażowanie do pracy
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • wynagrodzenie - 19.000 SEK netto/ miesiąc + świadczenia pozapłacowe
  • bezpłatne przejazdy z/do kraju
  • długofalowe zatrudnienie
  • zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę
  • bezpłatne dojazdy z/do pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.

FallWork Sp. z o. o. Nr Cert. 6231