Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, szwedzkiej firmy budowlanej, poszukujemy osób na stanowisko:

ZBROJARZ-BETONIARZ
Numer ref. ZBRO/BET/SZW/11/
Miejsce pracy: Szwecja

• montaż szalunków (znajomość technologii skandynawskich mile widziana),
• wykonywanie konstrukcji betonowych oraz żelbetonowych,
• wykonywanie zbrojeń,
• zbrojenie i betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym,
• zalewanie betonem i poziomowanie powierzchni,
• biegłe czytanie planów budowlanych,
• samodzielne planowanie pracy i poszczególnych etapów realizacji budowy.

Oferujemy:

• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1),
• kontrakt na terenie Szwecji u sprawdzonego Klienta,
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu,
• bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie,
• pomoc przy organizacji wyjazdu na kontrakt,
• dla najlepszych pracowników kontynuacja pracy na następnych projektach.

Wymagania

• minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku,
• doświadczenie na kontraktach zagranicznych w pracy z szalunkami (stropy),
• umiejętność czytania rysunku technicznego i planów budowlanych wj. angielskim,
• gotowość do podjęcia pracy od zaraz na minimum 2 miesiące,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego- warunek konieczny (będzie weryfikowana),
• podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu),
• gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji,
• wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX),
• prawo jazdy kategorii B,
• możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Prezentacja firmy

Interimax International Sp. z o.o. Sp. k-a. <br/> <br/>INTERIMAX ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie