Zbrojarz-betoniarz

Workingo Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu wpisana do rejestru KRAZ pod nr 11888 poszukuje dla naszego Klienta kandydatów do pracy na terenie Niemiec na stanowisko Zbrojarz-betoniarz.

Zakres prac:
- przygotowanie części konstrukcji
- obsługa maszyn i urządzeń
- produkcja szalunków
- betonowanie
- prace na podstawie dokumentacji technicznej

Prace głównie przy stole zbrojarskim na hali, pod dachem.

Praca na terenie Niemiec na podstawie niemieckiej umowy o pracę.

Wynagrodzenie od 1300,00 Euro netto mieisęcznie + dodatki świąteczne+urlopowe

Zapewnione zakwaterowanie (WG), odzież robocza

Polskojęzyczna opieka w centrali na ternie Niemiec.

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie,

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny!

- gotowość do pracy zmianowej

- własny samochód

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zawierająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 200PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji