Zbiory borówki dla uczniów/studentów – bez doświadczenia

Grupa Bis-Pol

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy: Ręczny zbiór borówki amerykańskiej oraz inne prace zlecone przez pracodawcę. Doświadczenie nie jest wymagane. Stawka akordowa od 1,00 EUR/kg. Pracodawca ustala minimalną ilość kilogramów do zebrania, na miarę możliwości osób młodych, podejmujących taką pracę po raz pierwszy.

Wyjazd końcem lipca/początkiem sierpnia, na około 6-8 tygodni. Praca najczęściej 5-6 dni w tygodniu, średnio 7-9 godzin dziennie. Podczas deszczu praca najczęściej nie jest wykonywana. W ciągu dnia przysługuje 1 godz. przerwy.

Wypłata na zakończenie miesiąca, płatna przelewem na konto walutowe pracownika. Możliwe otrzymanie zaliczki w wysokości do 100 EUR.

Wymagania:

  • status ucznia lub studenta potwierdzony legitymacją ważną co najmniej do 30 września 2016, lub zaświadczeniem ze szkoły lub uczelni,
  • dyspozycyjność od 29 lipca do 30 września.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie holenderskiej,
  • zakwaterowanie z dostępem do WiFi, koszt kwatery 50,00 EUR/tydz. potrącane z wypłaty,
  • dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,
  • pełną organizację wyjazdu i ubezpieczenie,
  • pacę w polskojęzycznym zespole, pod opieką Polskich koordynatorów.

Prezentacja firmy

Pomagamy osobom poszukującym pracy w znalezieniu odpowiedniego zatrudnie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Inne