Zbiór szparagów

Get Job Sp. z.o.o.

Holandia, zagranica

Od: Get Job Sp. z.o.o.
Miejsce pracy: Holandia

Agencja Pracy Tymczasowej działająca na terenie Polski i Holandii na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje aktualnie prowadzi rekrutację do prac sezonowych:

Miejsce pracy:
Holandia

Opis stanowiska:
Wszelkie prace związane z uprawą oraz zbiorem szparagów, a także z sortowaniem i obowiązki z przygotowywaniem zbiorów do sprzedaży – sortowanie, obieranie, pakowanie.

Wymagamy:
- doświadczenie przy zbiorze szparagów,
- oczekujemy sumienności w realizacji zleconych zadań,
- ze względu na charakter wykonywanej pracy poszukujemy osób o dobrej kondycji fizycznej, oraz stanie zdrowia
- zaświadczenie o niekaralności
Znajomość jednego z języków obcych: angielskiego, niemieckiego, lub holenderskiego (minimum w stopniu podstawowym) – mile widziana, lecz nie stanowi warunku koniecznego.

Oferujemy:
- atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie,
- opiekę polskiego rezydenta,
- możliwość zorganizowania zakwaterowania,
- ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe,
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV lub skontaktuj się z naszym biurem: od 8:00 do 16:00

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.