ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ W HOLANDII OD LISTOPADA!

OTTO Work Force

Wroclaw, dolnośląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wroclaw

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko:

ZBIERACZ ZAMÓWIEŃ - HOLANDIA
Nr. Ref: BM/MAG/11/2014
Miejsce pracy: Holandia
Ilość wakatów: 10

Opis stanowiska pracy:
- prace magazynowe – zbieranie zamówień tzw. "order picking"
- praca w środowisku anglojęzycznym
- obsługa manualnego skanera
- pakowanie produktów

Oferujemy:
- zakwaterowanie
- umowę o pracę tymczasową
- ubezpieczenie
- przejazd do Holandii
- transport do i z pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na to ogłoszenie lub o kontakt telefoniczny, bądź mailowy.
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- szybkość
- precyzja
- dbałość o szczegóły
- zapał do pracy
- umiejętność pracy w szybkim tempie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.