Zbieranie zamówień, pakowanie i sortowanie produktów – OTTO Work Students

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Masz przerwę od szkoły i szukasz dla siebie zajęcia? A co powiesz na pracę, która pozwoli Ci bardzo dobrze zarobić w euro? W ramach projektu OTTO Work Students, poszukujemy zmotywowanych pracowników do pracy u jednego z naszych największych Klientów!
Do Twoich głównych zadań będzie należeć zbieranie zamówień, pakowanie i sortowanie produktów na dużym magazynie obsługującym zamówienia składane online.
Jeżeli dogadasz się po angielsku i chcesz zarabiać w euro, APLIKUJ!

Miejsce Pracy Holandia

Informacje o wakacie:
- atrakcyjne wynagrodzenie w euro,
- umowa o pracę tymczasową,
- opieka polskiego personelu,
- zorganizowane zakwaterowanie i dojazdy do pracy,
- ubezpieczenie

Obowiązki:
- praca na dziale kompletacji zamówień,
- pakowanie, sortowanie produktów.
- praca w systemie na 2 lub 3 zmiany

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,
- wysoka motywacja i chęć do pracy,
- dobra kondycja fizyczna
- dokładność i precyzja w przypadku pakowania produktów
- dyspozycyjność na dłuższy okres

Rekrutację do projektu prowadzi OTTO Work Force Polska Sp. Z .o.o. KRAZ 2590.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.