ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ OBSŁUGA KLIENTA OD ZARAZ

OTTO Work Force

Warszawa, CENTRUM, małopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa, CENTRUM

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy chętne osoby do pracy przy obsłudze Klienta.

KONSULTANT INFOLINII INFORMACYJNEJ

(nie sprzedaż, ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ)

PRACA DLA STUDENTÓW

Nr ref.; KII/03/2015

Zadania:

- telefoniczna obsługa połączeń przychodzących

- obsługa maili

- sporządzanie raportów

- obsługa reklamacji

- kontakt z klientem instytucjonalnym

- praca od poniedziałku piątku od 8.00 - 16.00

- praca w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich

Wymagania:

- mile widziany status osoby uczącej się

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- dobra dykcja

- chęć pracy przy całym projekcie do końca września

Oferujemy:

-zdobycie doświadczenia w pracy z klientem

- umowę zlecenie ze stawką 9 zł netto (przez pierwsze 2 miesiące) plus premia za frekwencje

- po 2 miesiącach pracy podniesienie stawki

- płatny urlop w okresie wakacji

- wypłatę wynagrodzenia zawsze 15-ego po przepracowanym miesiącu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.