Zbieracz/Zbieraczka pieczarek, Rakoniewice k. Buku

OTTO Work Force

Tarnowa, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Tarnowa

Agencja pracy OTTO jest jednym z liderów na rynku rekrutacji międzynarodowych. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zbieracz/ka pieczarek

Nr Ref. JK/ZP/07/2014/IP

Miejsce pracy: Rakoniewice k. Buku - woj. wielkopolskie

Opis stanowiska pracy:

- Zbieranie, czyszczenie i segregowanie pieczarek,

Wymagania:

- doświadczenie przy zbiorze pieczarek,

- zaangażowanie,

- solidność,

- dobry wzrok,

Oferujemy:

- umowę zlecenie (7zł netto/h) + akord,

- po okresie 3 miesięcy możliwość przejścia na umowę o pracę,

- możliwość bezpłatnego zakwaterowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.