Zbieracz zamówień z dobrą znajomością języka angielskiego

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

!!!TYLKO TERAZ!!! Zacznij z nami pracę i zgarnij darmowy abonament Vodafone, który pozwoli Ci na darmowe rozmowy, pisanie SMSów i Internet 3GB wewnątrz Unii Europejskiej! Pamiętaj, aby zapytać naszego Rekrutera o warunki promocji!

Dobrze mówisz po angielsku? Mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy w Holandii! Super stawka wynagrodzenia – 10,23 euro! Praca lekka i przyjemna jako zbieracz zamówień lub pakowacz! Organizujemy dojazd do Holandii i zakwaterowanie na miejscu – minimum formalności!

Zaufało nam już ponad 160 000 ludzi – skorzystaj z naszego doświadczenia!

Informacje o wakacie:
• Atrakcyjne wynagrodzenie 10,23 euro /h!
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Zakwaterowanie
• Ubezpieczenie
• Transport do Holandii
• Możliwość zdobycia doświadczenia w znanej międzynarodowej firmie

Opis Stanowiska Pracy:
• Pakowanie produktów
• Zbieranie zamówień / kontrola zamówień
• Przygotowywanie towaru do wysyłki (etykietowanie, oklejanie kartonów)

Wymagania:
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.