Zbieracz zamówień w magazynie z elektroniką/ Holandia

OTTO Work Force

Venray, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Venray

OTTO Polska Sp. z o.o.(nr rej. 2590), jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko zbieracza zamówień w magazynie z elektroniką.

Opis stanowiska pracy:

- zbieranie zamówień z manualnym skanerem lub z papierową listą
- skanowanie produktów
- pakowanie

Wymagania:

- gotowość do wyjazdu od zaraz
- dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny!

Oferujemy:

- pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową
- ubezpieczenie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie
- przejazd do miejsca pracy
- przejazd do Holandii

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.