Zawodowy Kierowca (K/M) Kat. C

KUCHENMEISTER

wielkopolskie, wielkopolskie

Firma Kuchenmeister Soest znajdujaca sie w Westfali na zachodzie Niemiec została założona jako tradycyjna piekarnia rzemieślnicza, która rozwinęła sie miedznarodowo i zatrudnia ponad 1000 pracowników. Nasze produkty piekarnicze i cukiernicze są dostarczane do ponad 80 krajów na calym świecie. Doświadczenie z czterech pokoleń łaczy sie z nowoczesnymi koncepcjami produktów oraz z najnowsza technologią produkcji.

W naszej siedzibie w Soest poszukujem od zaraz:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Zadania :

  • narodowe transporty (tylko w Niemczech)
  • przewóz żywnosci (chłodnie)
  • załadunek i rozładunek pojazdu
  • pielęgnacja i drobne naprawy pojazdu

Kwalifikacje:

  • prawo jazdy klasy CE
  • ważna karta kierowcy z wpisem 95
  • zaswiadczenie ADR mile widziane
  • komunikatywna znajomość jezyka niemieckiego (warunek konieczny )
  • wysoki poziom zaangażowania
  • osoby odpowiedzialne i dyspozycyjne

Oferujemy ciekawe i atrakcyjne miejsce pracy w firmie o prostej struktórze organizacyjnej. Cenimy zaangażowanie i samodzielność – dzięki temu nasza firma się rozwija.

Jeżeli udało nam się wzbudzić państwa zainteresowanie, to prosimy o przesyłanie swojego CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.