Zatrudnimy pielęgniarkę

Portal-medica.pl

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres Obowiązków:

  • opieka nad pacjentem przebywającym w warunkach lecznictwa stacjonarnego według zaleceń lekarza
  • wykonywanie kompleksowych zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych
  • wsparcie przy rehabilitacji
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie pielęgniarskie
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • mile widziane specjalizacje i kursy kwalifikacyjne w dziedzinie opieki długoterminowej, pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych, pielęgniarstwa zachowawczego, środowiskowego, rodzinnego, środowiskowo-rodzinnego, geriatrycznego, paliatywnego lub anestezjologicznego

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia uzależniona od dyspozycyjności kandydata
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku
  • przyjazne środowisko pracy

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia