Zatrudnimy Operatorów Wózków Widłowych BEZ DOŚWIADCZENIA

Work Service Express.

Tychy , śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Work Express Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, dla swojego Klienta w Tychach poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
MAGAZYNIER- OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO.

Zakres obowiązków:
- załadunek/rozładunek towarów
- kompletacja towaru
- układanie towarów na palecie
- obsługa wózków widłowych niskiego składu

Oferujemy:
- umowę o pracę
- 2058zł brutto + atrakcyjne premie oraz dodatki do 1440 zł brutto!
- pracę systemie III zmianowym lub IV brygadowym
- stabilne zatrudnienie
- opiekę koordynatora

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- książeczka sanepidu
- mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
- dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym lub IV brygadowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.