Zatrudnimy na stanowisko Sprzedawca / Doradca klienta

Get

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Pikseo poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca / doradca klienta - w siedzibie w Bydgoszczy (oferujemy darmowy transport)

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę od poniedziałku do piątku 8:00- 16:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa+ prowizja
  • możliwość awansu i uzyskania podwyżki
  • pakiet niezbędnych szkoleń

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych oraz obsługa stałych Klientów,
  • negocjowanie warunków współpracy
  • sporządzanie dokumentacji sprzedażowej oraz ofert dla nowych klientów
  • podnoszenie kwalifikacji w zakresie marketingu internetowego

Wymagania

  • raktyczna umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych
  • umiejętność szybkiej analizy,
  • umiejętność sprawnego korzystania z zasobów Internetu, poczty elektronicznej oraz pakietu MS Office
  • miła osobowość i umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów
  • zaangażowanie, motywacja do pracy i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy.

Prezentacja firmy

Pomagamy firmom stać się widocznymi w Internecie oraz świadomie i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting