Zatrudnimy masażystkę/ kosmetyczkę/ fizjoterapeutkę

Biały Lotos

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli wykonywana praca jest dla Ciebie pasją, to mamy dla Ciebie pracę!!!

Ciągle rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe usługi z dziedziny masażu i modelowania sylwetki, jak również szeroko pojętej "kosmetologi" na najwyższym poziomie, poskutkowało stworzeniem wakatu dla kolejnego specjalisty w naszym salonie!

Poszukujemy masażystki/ kosmetologa, fizjoterapeutki* z doświadczeniem w zawodzie, bądź z umiejętnością bardzo szybkiego uczenia się.

Oferujemy:
- Umowę
- Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności, podstawa plus prowizja (po okresie próbnym)
- Zapewniamy szkolenia oraz kursy po okresie próbnym
- Przyjazną atmosferę w pracy
- pracę w profesjonalnym salonie

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie zabiegów na ciało i twarz
- Wykonywanie masaży relaksacyjnych (kamieniami,czekoladą itp.) i klasycznych
- Wykonywanie zabiegów urządzeniem Icoone, Endermologii, Velashape, Venus Legacy
Opcjonalnie:
- Wykonywanie depilacji laserowej urządzeniem Light Sheer Duet
- Wykonywanie infuzji tlenowej
- Zabiegów na twarzy (kwasy medyczne)

Nie wykonujemy zabiegów typu malowanie paznokci.

*fizjoterapeutki dopuszczone zastały do procesu rekrutacji pod warunkiem braku przeciwwskazań osobistych do wykonywania oferowanych przez nasz salon usług

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833).”

Wymagania

- Wykształcenie minimum technik
- Doświadczenie zawodowe,
- umiejętności masażu na bardzo wysokim poziomie

Mile widziane:
Wykonywanie zabiegów urządzeniem Icoone, Endermologii, Velashape, Venus Legacy, Lightsheer
Wykształcenie kierunkowe wyższe
j. angielski

Prezentacja firmy

Salon powstał na początku 2013 roku i był odpowiedzią na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna