Zatrudnimy lektora niemieckiego_praca w Katowicach

Lingua House Szkoła Języków Obcych

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Lingua House z 9 letnia tradycją w nauczaniu metodami bezpośrednimi zatrudni najlepszych lektorów do nauczania języków. Szkoła mieści się w Katowicach ul. 1 Maja 33 lub ul. Gliwicka 12/11

Zatrudnimy lektorów niemieckiego do nauczania języka dorosłych, młodzież lub dzieci metodami bezpośrednimi przez konwersacje, dyspozycyjnych zarówno w godzinach porannych jak i popoludniowych z wlasnym samochodem.

Preferowane bedą osoby z samochodem, zamieszkałe w Katowicach, dyspozycyjne do pracy w firmach na terenie Śląska.

Wymagania

Preferowane beda osoby posiadające min. tytuł licencjata j. niemieckiego, osoby rzetelne, otwarte, zdyscyplinowane oraz łatwo nawiązujace kontakty międzyludzkie oraz dyspozycyjne do pracy w różnych godzinach oraz zamieszkałe w Katowicach i tylko w bliskich okolicach Katowic.

Minimalny okres zatrudnienia w naszej szkole to min. 2 lata.

Oferujemy dogodne godziny pracy, szkolenia oraz miłą atmosferę
pracy w młodym i zgranym zespole.

CV, List motywacyjny oraz foto prosze przesłać tylko drogą mailową po wejsciu na strone www.lingua-house.pl do zakladki PRACUJ Z NAMI.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Nasza Szkoła Językowa powstała w 2003 r. w Katowicach. Metody nauczania ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia