ZATRUDNIMY LEKARZA - IZBA PRZYJĘĆ

Portal-medica.pl

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szpital Św. Anny w Piasecznie, ul. A. Mickiewicza 39, należący do grupy EMC Instytut Medyczny SA, zatrudni: lekarzy do pełnienia dyżurów medycznych w Izbie Przyjęć

Oferujemy:

  • współpracę w ramach umowy cywilnoprawnej - kontrakt lub zlecenie
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia do negocjacji
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług medycznych
  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@emc-sa.pl lub telefonicznie, Malwina Świątek tel.: 661 300 297

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia