ZATRUDNIMY KIEROWCĘ/ DOSTAWCĘ DO RESTAURACJI KFC NA UL. BARDZKIEJ

Amrest Sp. z o.o.

Wrocław, 50-365, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osób, chętnych do nawiązania współpracy z agencją świadczącą usługi dowozowe dla KFC

Do zaoferowania mamy:

• Stabilną, pełną wyzwań pracę
• Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb
• Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole
• Flota samochodów dostępna dla kierowców

Nasze oczekiwania:

• Prawo jazdy kat. B., min. 3 lata
• Znajomość topografii miasta/dzielnicy- Huby, Gaj, Tarnogaj, Jagodno
• Orientacja na klienta
• Terminowość, dokładność i zaangażowanie
• Umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole
• Pozytywne nastawienie do świata i ludzi
• Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferta skierowana również do osób, które chcą pracować w niepełnym wymiarze etatu, jako dodatkowe zajęcie ( studenci, osoby zatrudnione w ramach umowy o pracę).

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców