zatrudnimy instalatorów C.O, pomp ciepła, wentylacji mechanicznej, paneli fotowoltaicznych, wod-kan

Vikersonn Europe GmbH Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Vikersonn Europe to firma specjalizująca się w zakresie odnawialnych źródeł energii. Kierujemy swoją ofertę do Klientów indywidualnych w Polsce i Niemczech. Produkujemy geotermalne pompy ciepła i zajmujemy się ich kompleksową instalacją. Doradzamy naszym Klientom jak ogrzewać ich domy w sposób innowacyjny a przede wszystkim energooszczędny.

Instalator centralnego ogrzewania i pomp ciepła
Instalator wentylacji mechanicznej i rekuperacji
Instalator wod-kan
Instalator paneli fotowoltaicznych
(miejsce pracy – Mazowieckie )
Oczekiwania wobec kandydata
• Zaangażowanie i dyspozycyjność
• Zdolności techniczne i manualne
• Wysoka sprawność fizyczna
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy
• Chęć do pracy i nauki
• Prawo jazdy kategorii B
• Komunikatywność
Doświadczenie lub zainteresowanie branżą odnawialnych źródeł energii, optymizm i młode usposobienie, znajomość języka niemieckiego, posiadanie własnego samochodu, oraz poczucie humoru będą dodatkowym atutem!
Zakres obowiązków:
Realizacja instalacji nowoczesnych systemów centralnego ogrzewania i pomp ciepła na terenie całego kraju .
Oferujemy:
• Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o wyjątkowej atmosferze
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zaawansowane szkolenia branżowe i produktowe
• Pakiet socjalny

Prezentacja firmy

Vikersonn Europe to firma specjalizująca się w zakresie odnawialn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie