zatrudnimy handlowca na terenie Małopolski - HOME OFFICE-zabawki

Ranok-Creative Sp. z o.o.

02-797 Warszawa, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Ranok-Creative z siedzibą w Warszawie zatrudni Przedstawiciela Handlowego w województwie małopolskim na zasadach HOME OFFICE

Główne zadania na stanowisku:

• Odpowiedzialność za rozwój własnej regionalnej sieci Partnerów Biznesowych z branży artykułów dziecięcych (zabawki)
• Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych dotyczących ilości, wartości, marży sprzedawanych towarów oraz ilości kontaktów handlowych,
• Pozyskiwanie nowych Klientów,
• Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z Klientami,
• Realizowanie kontaktów handlowych u Klientów z regionu zgodnie z ustalonym harmonogramem wizyt,
• Przygotowywanie i przesyłanie ofert handlowych, obsługa zapytań telefonicznych, tworzenie bazy danych potencjalnych Klientów,
• Uczestnictwo w Targach i innych promocjach realizowanych przez Spółkę,
• Analiza potrzeb i wymagań Klienta.

Oferujemy:
• możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie z branży dziecięcej o stabilnej pozycji na rynku,
• podstawowe narzędzia pracy (telefon, laptop),
• atrakcyjny system wynagradzania, uzależniony od wyników sprzedażowych,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych oraz przesyłanie CV z imieniem i nazwiskiem kandydata w nazwie dokumentu. Aplikacje nie spełniające danych warunków nie będą rozpatrywane

Wymagania

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w relacjach B2B w branży dziecięcej (najlepiej w dziale zabawek),
• Umiejętność pozyskiwania nowych Partnerów Biznesowych i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem,
• Nastawienie na realizację wyznaczonych planów sprzedażowych,
• Kreatywność i innowacyjność w poszukiwaniu nowych rozwiązań biznesowych,
• Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
• Zaangażowanie i samodzielność działania,
• Umiejętność analitycznego myślenia,
• Prawo jazdy kategorii B
W okresie próbnym mile widziany własny samochód – zapewniamy zwrot kosztów użytkowania.
mile widziane osoby z własną działalnością gospodarczą ale nie jest to warunek konieczny

Prezentacja firmy

Sprzedaż towarów dla dzieci

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi