Zatrudnimy handlowca do hurtowni budowlanej, Łódź

Centrum Zaopatrzenia Budowlanego Hadex Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres pracy:
• Obsługa w terenie klientów w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych i wykończeniowych
• Utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych
• Monitorowanie procesu sprzedaży

Kandydatom zapewniamy:
• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Umowę o pracę na pełny etat
• Nowoczesne narzędzia pracy
• Pomoc w okresie wdrożenia
• Pracę w zgranym zespole

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie
• Znajomość branży budowlanej i doświadczenie w sprzedaży
• Umiejętność analizy i wyciągania wniosków z informacji płynących z rynku
• Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami
• Pracowitość i sumienność
• Prawo jazdy kat. B

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Centrum Zaopatrzenia Budowlanego Hadex to firma z mocną pozycją na rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie