Zatrudnimy dyspozycyjną studentkę do pracy w pasmanterii w Lublinie!

Bocian Sp. j.

20-601 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Oferta dotyczy pracy długoterminowej zmianowej.

Oferujemy:

  •     stabilne warunki zatrudnienia
  •     ciekawą pracę w miłym zespole,
  •     atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

CV oraz list motywacyjny prosimy składać bezpośrednio w pasmanterii Bocian przy ul. Zana 19 (E.Leclerc, poziom -1). Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".
Wybrane kandydatki zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne. O terminie rozmów poinformujemy poprzez kontakt tel. bądź sms.

Wymagania

Wymagania:

  •     mile widziane doświadczenie zawodowe w handlu detalicznym,
  •     uczciwość zawodowa,
  •     umiejętność obsługi komputera,
  •     komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  •     dyspozycyjność (praca również w weekendy),
  •     wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole,
  •     mile widziane zainteresowanie lub doświadczenie w tematach: robótki ręczne, tworzenie biżuterii, pasmanteria, szydełkowanie, robienie na drutach, szycie na maszynie itp.,
  •     kreatywność,
  •     elastyczność czasowa (praca zmianowa).

Prezentacja firmy

Firma „BOCIAN” działa na polskim rynku od 1992 r. Posiadamy stabi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie